Lamele dekoracyjne

Lamele dekoracyjne są coraz chętniej wykorzystywane w aranżowaniu wnętrz. Obecna oferta rynkowa pozwala wybrać wysokiej jakości produkty, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także pełnią dodatkowe funkcje. Wprawdzie do wnętrz naszych mieszkań i domów lamele wchodzą dość nieśmiało, to można dostrzec zmieniający się trend. Nowoczesne kasetony dzisiaj mogą z powodzeniem stanowić o oryginalności wnętrza oraz jego unikatowości. Co więcej, panele ścienne mają właściwości wyciszające.

Szybkie i niedrogie odświeżenie wnętrza

W lamelach dekoracyjnych tkwi duży potencjał aranżacyjny, a o ich atrakcyjności decydują także szybkość montażu i stosunkowo nieduży koszt. Ścienne kasetony można wykorzystać do udekorowania ściany (jako alternatywa dla półek czy obrazów), do budowy ścianki działowej, nic nie stoi na przeszkodzie by ozdobiły także sufit. Z powodzeniem możemy wykończyć lamelami nie tylko salon, ale także kuchnię, przedpokój, pokój dziecka czy sypialnię. Świetnie sprawdzą się także w pomieszczeniach biurowych dodatkowo je wyciszając.

Lamele ścienne dekoracyjne i ich dodatkowe zalety

Oferowane przez Grupę Fachowiec lamele ścienne dekoracyjne na filcu poza tym, że prezentują wysokie walory estetyczne, to należy zwrócić uwagę na ich pozostałe zalety użytkowe. Zauważmy, że lamele montowane są na dość grubym filcu, co oznacza, że będą one stanowiły dodatkową izolację akustyczną. Zatem jeśli zależy nam na oryginalnym, unikatowym wykończeniu wnętrza np. pokoju dziecięcego lub sypialni to warto zdecydować się na chłonące dźwięki panele dekoracyjne na filcu.

Gdzie można stosować lamele dekoracyjne?

Ich zastosowanie jest niemal nieograniczone. Panele ścienne na filcu to doskonały, nowoczesny element wykończeniu prywatnych nieruchomości. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by trafiły również do przestrzeni publicznych czy do biur. Świetnie się prezentują, a właściwości wyciszające będą szczególnie cenne także w pokojach hotelowych czy salach konferencyjnych. Mogą być położone na całej ścianie, jak i na jej fragmencie stanowiąc wówczas oryginalny element dekoracyjny.