Jak dojechać?

Salon Fachowiec Zamość

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Przemysłowa 15, 22-400 Zamość

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 8.00-15.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Czy klasa ścieralności paneli podłogowych ma znaczenie? A co z klasą użyteczności, czy warto zwracać na nią uwagę? Podkład pod panele podłogowe jest istotny? Czy istotne są parametry techniczne drzwi wewnętrznych? Jak dodatkowo wyciszyć skrzydło drzwiowe? Na te i inne pytania związane z zakupem podłogi lub drzwi wewnętrznych uzyskasz odpowiedź w salonie Grupy Fachowiec w Zamościu. Zajrzyj do nas, by dowiedzieć się wszystkiego, co jest istotne w kontekście poważnej inwestycji do swojego domu lub mieszkania.

Na co zwrócić uwagę decydując się na panele podłogowe?

Zamość to kolejna miejscowość, w której chętnie pomagamy naszym klientom w wyborze idealnych podłóg. Zwracamy uwagę na to, by również brać pod uwagę parametry techniczne każdego modelu, który wpisuje się w aranżacje wnętrza naszego domu. Pamiętajmy o tym, że parametry paneli podłogowych są różne, jedne sprawdzą się w pomieszczeniu o małej intensywności użytkowej, inne będą dobrym wyborem do domu z ogródkiem, dziećmi i pupilami w postaci psa. Poza samym wzornictwem powinniśmy więc zwracać uwagę na klasę ścieralności czy użyteczności. To właśnie one będą decydowały o tym, że podłoga będzie nam służyć przez lata.

Zamów drzwi wewnętrzne i wybierz termin dostawy oraz montażu

U nas nie tylko wybierzesz doskonale wpisujące się stylistykę wnętrza drzwi wewnętrzne, ale także umówisz się na transport, zdjęcie pomiarów i montaż drzwi w dogodnym dla ciebie terminie. Zorganizujesz wszystko w jednym miejscu bez konieczności poszukiwania podwykonawców.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty