Jak dojechać?

Salon Fachowiec Tarnobrzeg

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Sienkiewicza 135, 39-400 Tarnobrzeg

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00

Jaką klasę ścieralności powinny mieć panele podłogowe, a co z klasą użyteczności? Czy drzwi wewnętrzne warto dodatkowo wyciszyć, czy lepiej wybrać drzwi z felcem, czy bez? Zajrzyj do jednego z naszych salonów w Tarnobrzegu przy ul. Sienkiewicza. W salonie Grupy Fachowiec zawsze masz okazję porozmawiania ze specjalistą, który z przyjemnością podpowie najlepsze rozwiązanie, wyjaśni, na czym polegają różnice pomiędzy konkretnymi modelami paneli podłogowych czy drzwi wewnętrznych.

Szeroka oferta na drzwi wewnętrzne i panele podłogowe. Tarnobrzeg kolejnym punktem na mapie z salonem Grupy Fachowiec

Zapraszamy do naszego salonu w Tarnobrzegu przy ul. Sienkiewicza, w którym masz możliwości skorzystania z fachowego doradztwa. Jeśli chcesz, by w twoim domu lub mieszkaniu znalazły się panele podłogowe chętnie podpowiemy ci, jaki model będzie idealny pod kątem intensywności użytkowania posadzki. Doradzimy ci także, czy warto zastosować panele podłogowe z podwyższoną odpornością na wilgoć. Dowiesz się też czym różnią się od siebie klasy ścieralności czy użyteczności i sprawdzisz, który podkład lepiej wycisza podłogę.

Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne to warto przemyśleć, czy nie powinny być dodatkowo wyciszone. Jest to tym bardziej istotne jeśli chcemy zapewnić większą intymność, ale także codzienny komfort dzieciom, które mają swoje pokoje. Nasz doradca podpowie ci, jakie są możliwości i jakie można zastosować rozwiązania, dzięki którym dźwięki z różnych pomieszczeń nie będą się nadmiernie przenikały.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty