Jak dojechać?

Salon Fachowiec Rawa Mazowiecka

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Aleksandrówka 65, 96-200 Rawa Mazowiecka

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 7.00-17.00
Sobota: 7.00-14.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zastanawiasz się nad tym jaką podłogę wybrać do właśnie zakupionego mieszkania? Czeka cię wybór drzwi wewnętrznych? Wybierz się do salonu,  w którym nie tylko można obejrzeć dany model paneli podłogowych czy drzwi, ale także uzyskać fachowe doradztwo. Skorzystaj z wiedzy jednego z naszych specjalistów pracujących w salonie Grupy Fachowiec Rawa Mazowiecka. Panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ich charakterystyka obejmuje także wytrzymałość czy właściwości wyciszające. Specjalista pomoże ci więc dobrać idealny model pod kątem twoich realnych potrzeb.

Skorzystaj z fachowej porady – wybierz idealne panele podłogowe i drzwi wewnętrzne

Podjęcie decyzji związanej z wyborem paneli podłogowych czy też drzwi wewnętrznych może przysporzyć nam sporo kłopotów. Po pierwsze podłogi czy też drzwi należą do dość kosztownych elementów wykończeniowych, po drugie możemy nie wiedzieć czym różnią się poszczególne modele pod kątem wytrzymałości. Dlatego tak istotna może okazać się fachowa pomoc. W salonach Grupy Fachowiec zawsze możemy liczyć na doradztwo. Mamy możliwość porozmawiania ze specjalistą, który podpowie nam jaką klasę ścieralności czy użyteczności powinny mieć panele podłogowe w naszym domu. Doradzi także w kwestii dodatkowego wyciszenia zarówno paneli, jak i drzwi wewnętrznych. W naszych salonach można także umówić się na transport oraz montaż w dogodnym terminie. Wszystko uda się wygodnie zorganizować w jednym miejscu, bez konieczności szukania dostawcy czy ekipy montażowej.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty