Jak dojechać?

Salon Fachowiec Międzychód

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Bolesława Chrobrego 24, 64-400 Międzychód

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 7.00-17.00
Sobota: 7.00-13.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Panele podłogowe charakteryzują się dzisiaj niezwykle wiernie odwzorowującą naturalne usłojenie strukturą. Do wyboru mamy efektowne dęby, jesiony, czereśnie czy egzotyczne modele. Jednak czy powinniśmy kierować się wyłącznie tym, jak prezentują się panele podłogowe? Międzychód stał się kolejną lokalizacją dla prowadzenia salonu Grupy Fachowiec, w którym uzyskasz profesjonalnej porady dotyczącej tego, co jest istotne pod kątem wyboru idealnej podłogi. Masz możliwość skorzystania z fachowego doradztwa, dzięki czemu twój wybór będzie łatwiejszy, a podłoga będzie służyć przez wiele lat zachowując swój oryginalną prezencję.

Klasa ścieralności i użyteczności – dlaczego to takie istotne?

Z punktu widzenia codziennego użytkowania paneli podłogowych wydaje się, że najistotniejszą ich cechą jest wygląd. Oczywiście to jest bardzo istotne. Ostatecznie panele podłogowe mają się pięknie prezentować się przez lata, powinny dawać duże możliwości aranżacyjne, co będzie istotne w kontekście np. wprowadzanych zmian stylistycznych do wnętrza. Jednak jeśli zależy nam na tym, by podłoga zachowała swój pierwotny wygląd przez lata jej użytkowania nie możemy pominąć dwóch właściwości paneli. W renomowanym salonie Grupy Fachowiec mamy możliwość skorzystania z fachowej porady specjalisty, który wyjaśni nam, na czym polegają różnice wynikające z klasy ścieralności czy użyteczności. Podpowie także to, dlaczego tak istotny jest odpowiedni podkład pod panele czy też podwyższona odporność na wilgoć. To niezwykle istotne kwestie, które będą decydować o wytrzymałości podłogi.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty