Jak dojechać?

Salon Fachowiec Krzepice

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
Rynek Im. Powstańców 1863 Roku 20, 46-160 Krzepice

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W Krzepicach, w dogodnej lokalizacji usytuowany jest jeden z naszych profesjonalnych salonów. To tutaj możesz wybrać swoją wymarzoną podłogę, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Znajdziesz też u nas coraz popularniejsze panele ścienne. Produkty to jednak pewna część naszej oferty. Jeśli szukasz partnera, który zapewnia kompleksową obsługę zajrzyj do salonu Grupy Fachowiec w Krzepicach. Świadczymy także komplementarne w stosunku do paneli podłogowych czy drzwi usługi doradcze, zorganizujemy transport, a także montaż. Wszystko wygodnie i w jednym miejscu.

Salon Grupy Fachowiec w Krzepicach – wybierz idealną podłogę

Przed Tobą wybór idealne podłogi? Nie wiesz, na co się zdecydować? Panele laminowane, tradycyjne drewno, a może panele winylowe? Zapraszamy do naszego salonu. Będziesz mógł porównać każdy rodzaj podłogi, zobaczyć jak się one prezentują i jakie mają właściwości dźwiękochłonne. W razie pytań uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi od naszych specjalistów, którzy doradzą, na którą podłogę warto się zdecydować np. pod kątem intensywności jej użytkowania. Dowiesz się, na czym polegają różnice w kontekście klasy ścieralności, użytkowania czy też zorientujesz się jakie zabiegi pielęgnacyjne wymaga ten, czy inny rodzaj podłóg.

Szukasz idealnych drzwi wewnętrznych? Zajrzyj do naszego salonu w Krzepicach

Wybór drzwi wewnętrznych nie jest prosty z kilku powodów. Po pierwsze jest to spory wydatek i musi być dobrze przemyślany. W innym wypadku drzwi albo nie spełnią swojej roli w 100%, albo szybko przestaną się nam podobać, nie będą umożliwiać wprowadzania zmian w aranżacji wnętrz. Dobrze jest więc mieć możliwość obejrzenia drzwi bezpośrednio w salonie jeszcze przed dokonaniem zakupu. Wybierz się do naszego salonu w Krzepicach. Znajdziesz tutaj odpowiednio zaprojektowane wystawki, dzięki którym przekonasz się co do jakości tych czy innych drzwi. Jeśli będziesz potrzebować rady, nasi specjaliści zawsze służą pomocą. Podpowiedzą, na co warto zwrócić uwagę, czy dobrym pomysłem jest wybór drzwi o podwyższonej dźwiękochłonności, etc. Jeśli już wybierzesz konkretny model umówisz transport i montaż.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty