Jak dojechać?

Salon Fachowiec Gniezno

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Dworcowa 13, 62-200 Gniezno

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 7.00-18.00
Sobota: 7.00-13.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Białe, ze strukturą drewna, fornirowane, z felcem czy bez? Jakie wybrać drzwi wewnętrzne do remontowanego lub nowego domu czy mieszkania? A co z podłogami, drewniane, winyle, a może tradycyjne panele podłogowe. Gniezno to kolejna lokalizacja, w której funkcjonuje już salon Grupy Fachowiec. Zapraszamy do nas, tutaj masz możliwość zobaczenia jak prezentują się poszczególne modele podłóg oraz drzwi. Przekonasz się jak wycisza posadzkę ten czy inny podkład, skorzystasz także z profesjonalnego doradztwa.

Szukasz idealnych drzwi wewnętrznych, a może interesują cię panele podłogowe. Gniezno zyskało kolejny profesjonalny salon Grupy Fachowiec

Wybór drzwi wewnętrznych oraz paneli podłogowych powinien być poprzedzony dokładnym przemyśleniem całej stylistyki, która będzie dominowała we wnętrzach naszych domów i mieszkań. Jest to jeden z najbardziej rzucających się w oczy elementów wykończenia, dlatego powinien być wybrany rozważnie. W naszym salonie w Gnieźnie masz możliwości zobaczenia jak prezentują się poszczególne modele od topowych producentów, w razie potrzeby możesz skorzystać z doradztwa u jednego z naszych specjalistów.

Panele podłogowe to również duża inwestycja, która powinna nam służyć przez lata. Dlatego warto wiedzieć czym różnią się od siebie poszczególne klasy ścieralności, czy też klasy użytkowania. Warto też przemyśleć wybór paneli podłogowy o podwyższonej odporności na wilgoć, dzięki czemu ta sama podłoga znajdzie się zarówno w salonie, przedpokoju, sypialnia, jak i w kuchni, co pozwoli optycznie zwiększyć przestrzeń nawet niewielkiego mieszkania.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty