Jak dojechać?

Salon Fachowiec Ełk

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Suwalska 93, 19-300 Ełk

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Na obrzeżach Ełku, w bardzo dobrze zlokalizowanym miejscu, tuż przy głównej trasie wylotowej w stronę Augustowa znajduje się jeden z salonów grupy Fachowiec. To kolejna przestrzeń, w której mieszkańcy okolicy mogą dokonać zakupu drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, paneli podłogowych czy drewnianej podłogi w miłej, fachowej atmosferze. Zaprojektowaliśmy przestrzeń, w której nasi doradcy wspierają naszych klientów w dokonaniu bardzo ważnych i często kosztownych wyborów. Z przyjemnością pomagamy, doradzamy i tłumaczymy najdrobniejsze detale związane z podłogami, drzwiami czy np. panelami ściennymi.

Podłogi drewniane, winylowe czy tradycyjne panele? Ełk i salon grupy Fachowiec – tam znajdziesz odpowiedź

Zastanawiasz się nad tym, jaki rodzaj podłogi wybrać do swojego nowego lub właśnie remontowanego domu wybrać. Obecnie oferta jest bardzo wysoka, tak samo jak jakości podłóg każdego rodzaju. Często decydują właściwości wizualne lub przekonanie do drewna, ale równie często albo nawet częściej wybór jest bardzo trudny. Tym bardziej że jest to każdorazowo duży wydatek. Dlatego porozmawiaj z jednym z naszych doradców w Salonie w Ełku. To wykwalifikowani specjaliści, którzy zwrócą uwagę na każdy aspekt tego czy innego wyboru. Doradzą co wybrać i wytłumaczą, na czym polegają te mniej znane różnice pomiędzy podłogami drewnianymi, winylowymi czy tradycyjnymi panelami. Zapraszamy do salonu Fachowiec w Ełku.

Zamów podłogę lub drzwi i umów się na montaż. Salon w Ełku ma taką możliwość

Miłym zaskoczeniem dla naszych klientów jest sama szeroka gama oferowanych produktów, które mogą zobaczyć i dotknąć w naszym salonie. Ale całego pozytywnego wrażenia dopełniają usługi transportu i montażu, które dopełniają naszą pracę i sprawiają, że obsługa jest kompleksowa. Niezależnie czy szukasz drzwi wewnętrznych, czy zewnętrznych, takich czy innych podłóg możesz u nas zamówić także transport w dogodnym terminie oraz montaż. Nasi zaufani fachowcy przyjadą we wskazane miejsce i sprawnie zamontują zamówione u nas drzwi lub podłogi.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty