Jeśli szukacie podłogi, która jest stylowa, a zarazem niezwykle praktyczna, Alpha Vinyl to propozycja nie do odrzucenia. Niezwykle wytrzymały rdzeń i wyjątkowa warstwa wierzchnia chronią przed plamami, rysami i uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami, a innowacyjny system zatrzaskowy sprawia, że jest to najbardziej wodoodporna podłoga winylowa, jaką kiedykolwiek wyprodukowano. Co więcej, podłoga Alpha Vinyl doskonale sprawdza się podczas remontów i może być kładziona na praktycznie każdej powierzchni, równej czy nierównej.

Wodoodporna w 100%

Podłogi Alpha Vinyl są wyposażone w zaawansowany, wodoszczelny system zatrzaskowy. W połączeniu z technologią hydrofobową zapewnia on stuprocentową wodoodporność, dlatego podłogi te są idealnym rozwiązaniem do kuchni, łazienek i innych miejsc narażonych na wilgoć i zalanie. Dzięki tym technologiom podłogi są również łatwe w czyszczeniu.

QUICK STEP ALPHA VINYL – sztywna podłoga winylowa
Wyjątkowo wytrzymała i bardzo trwała
Spadające przedmioty, rozlane płyny i rysy nie mają szans przy niezwykle wytrzymałym rdzeniu i unikalnej warstwie wierzchniej, wyposażonej w technologie chroniące przed plamami i zarysowaniami. Nie tylko wydłużają trwałość podłogi, ale także gwarantują, że we własnym domu możecie być naprawdę sobą.

QUICK STEP ALPHA VINYL – sztywna podłoga winylowa

Montaż na nierównych powierzchniach

Podłoga winylowa Quick Step Alpha Vinyl nadaje się do montażu na nierównych powierzchniach. Mocny rdzeń paneli Alpha Vinyl ma jeszcze jedną zaletę – w większości przypadków nie trzeba przygotowywać podłoża przed montażem. Dzięki temu Alpha Vinyl jest doskonałym wyborem do projektów remontowych. Kolejnym ułatwieniem jest to, że dzięki łatwym w obsłudze opatentowanym systemom zatrzaskowym, panele są wyjątkowo bezproblemowe w montażu.

 

QUICK STEP ALPHA VINYL – sztywna podłoga winylowa