QUICK STEP ALPHA VINYL – sztywna podłoga winylowa

Jeśli szukacie podłogi, która jest stylowa, a zarazem niezwykle praktyczna, Alpha Vinyl to propozycja nie do odrzucenia. Niezwykle wytrzymały rdzeń i wyjątkowa warstwa wierzchnia chronią przed plamami, rysami i uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami, a innowacyjny system zatrzaskowy sprawia, że jest to najbardziej wodoodporna podłoga winylowa, jaką kiedykolwiek wyprodukowano. Co więcej, podłoga Alpha Vinyl doskonale sprawdza się podczas remontów i może być kładziona na praktycznie każdej powierzchni, równej czy nierównej.

Wodoodporna w 100%

Podłogi Alpha Vinyl są wyposażone w zaawansowany, wodoszczelny system zatrzaskowy. W połączeniu z technologią hydrofobową zapewnia on stuprocentową wodoodporność, dlatego podłogi te są idealnym rozwiązaniem do kuchni, łazienek i innych miejsc narażonych na wilgoć i zalanie. Dzięki tym technologiom podłogi są również łatwe w czyszczeniu.


Wyjątkowo wytrzymała i bardzo trwała
Spadające przedmioty, rozlane płyny i rysy nie mają szans przy niezwykle wytrzymałym rdzeniu i unikalnej warstwie wierzchniej, wyposażonej w technologie chroniące przed plamami i zarysowaniami. Nie tylko wydłużają trwałość podłogi, ale także gwarantują, że we własnym domu możecie być naprawdę sobą.

Montaż na nierównych powierzchniach

Podłoga winylowa Quick Step Alpha Vinyl nadaje się do montażu na nierównych powierzchniach. Mocny rdzeń paneli Alpha Vinyl ma jeszcze jedną zaletę – w większości przypadków nie trzeba przygotowywać podłoża przed montażem. Dzięki temu Alpha Vinyl jest doskonałym wyborem do projektów remontowych. Kolejnym ułatwieniem jest to, że dzięki łatwym w obsłudze opatentowanym systemom zatrzaskowym, panele są wyjątkowo bezproblemowe w montażu.