VOX

Od ponad 30 lat marka VOX funkcjonuje na polskim rynku. Przez trzy dekady marka regularnie się rozwijała, umacniając swoją pozycję. Obecnie jest to rozpoznawalny i popularny producent z kompletną ofertą produktów z branży meblarskiej.

Grupa Kapitałowa VOX ma dobrze rozbudowaną sieć fabryk, które zaopatrują także rynki europejskie w produkty pomagające wykańczać domy i mieszkania. Marka dzisiaj postrzegana jest jako lider w branży mebli produkowanych z myślą o dzieciach oraz dorosłych. W ofercie nie brakuje niezwykle szerokiej oferty podłóg, w tym paneli laminowanych, winylowych i posadzek drewnianych. Ofertę uzupełniają elementy wykończeniowe, takie jak np. listwy przypodłogowe, a także elementy dekoracyjne przeznaczone dla każdej grupy wiekowej.

VOX to dzisiaj prężnie działająca firma, której portfolio jest mocno rozbudowane. W ofercie firmy znajdziemy innowacyjne rozwiązania i nietuzinkowe propozycje. Unikatowym produktem są pięcioelementowe drzwi, które klienci mogą sami dowolnie konfigurować. Warto przyjrzeć się ofercie firmy VOX, w której poza podłogami i drzwiami znajdziemy wiele produktów przeznaczonych do salonu, pokoju dziecinnego czy młodzieżowego, a także do sypialni i biura.

Przedsiębiorstwo charakteryzuje się jasną filozofią, która skoncentrowana jest na użytkowniku oraz jego potrzebach. Współpraca z wyższymi uczelniami o profilach humanistycznych umożliwia przełożenia zdobytej tam wiedzy na projekty, które optymalnie odpowiadają na oczekiwania stawiane przez użytkowników.