IVC

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

IVC to jeden z liderów wśród producentów podłóg. Ich oferta kierowana jest zarówno do biznesu, jak i sektora publicznego i prywatnego. IVC to aż 10 zakładów produkcyjnych funkcjonujących w Europie oraz USA. Moce produkcyjne producenta to aż 180 mln m2 podłóg produkowanych rocznie.

Wzornictwo na miarę każdego projektu

Podłogi oferowane przez IVC to projekty, które świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Niezależnie czy będzie to mieszkanie, biuro czy np. placówka oświaty panele od IVC doskonale uzupełnią wnętrze. Producent stawia na wysoką jakość oferowanych paneli (laminowanych i winylowych), z zachowaniem najwyższych standardów i aktualnych trendów panujących we wzornictwie.

Producent przyjazny środowisku

Plan producenta na najbliższe dwie dekady to doprowadzenie metod produkcji do takiego poziomu, który nie będzie w najmniejszym stopniu negatywnie wpływał na środowisko. Każdy etap produkcji podłóg ma uwzględniać środowiskowe założenia. Od projektu, przez rozwój produktów po zaawansowaną produkcję. IVC dąży do wykorzystywania energii odnawialnej, w tym celu producent zbudował własną farmę wiatrową. Produkty mają być przede wszystkim produkowane z surowców pochodzących z recyklingu. IVC to producent odpowiedzialny, oferujący świetny produkt, biorący odpowiedzialność za środowisko.

Poza wykorzystaniem wiatru, IVC także korzysta z energii słonecznej. Działy handlowy oraz projektowania w 40% zasilany jest energią pochodzącą ze Słońca.

IVC – panele, które służą przez lata

Panele podłogowe oferowane przez IVC, to podłogi, które będą zachwycać swoim wyglądem przez lata. Nowoczesne, udoskonalane metody produkcji sprawiają, że posadzka jest trwała i odpowiednio zabezpieczona przed zabrudzeniami, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Do wyboru są setki wzorów, a panele przyjmują różne rozmiary. W ten sposób z powodzeniem uda się wybrać coś, co będzie idealnie odpowiadać na stawiane przed podłogą oczekiwania.