EGGER

Egger to firma o ponad 60-letnim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości podłóg oraz materiałów drewnopochodnych. Produkty oferowane przez producenta od lat zdobywają uznanie klientów na całym świecie.

W ofercie Egger znajdziesz szeroki wybór paneli laminowanych, które zachwycają swoim pięknym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Dostępne są m.in. panele doskonale odwzorowujące usłojenie z dębu, jesionu, orzecha i wielu innych gatunków drewna.

Oferowane panele podłogowe charakteryzują się nie tylko estetyką, ale również innowacyjnymi rozwiązaniami. W ofercie znajdziesz m.in. podłogi o zwiększonej odporności na ścieranie oraz podłogi Egger z systemem blokady zatrzaskowej, które ułatwiają ich montaż i zapewniają stabilność połączenia.

Egger to firma dbająca o środowisko naturalne, produkcja odbywa się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Drewno pochodzące z lasów należących do firmy Egger jest pozyskiwane w sposób zrównoważony i zgodny z normami ochrony środowiska.

Egger to firma, która stawia na innowacyjność, jakość i estetykę swoich produktów. Panele oferowane przez producenta pochodzącego z Austrii są dostępne w salonach Grupy Fachowiec, gdzie służymy fachowym doradztwem i pomocą przy wyborze odpowiedniego produktu, jak również odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.