DRE

 

Wprawdzie firma funkcjonuje od 1989 r. pod nazwą DREwpol, to dopiero zmiana nazwy w 2001 r. na DRE pozwoliła jej wybić spośród podobnie brzmiących nazw i szturmem podbiła polski rynek stolarki drzwiowej. Od początku producent drzwi działa w Elblągu i jest z tym miejscem ściśle związany. Dla DRE liczą się lokalny biznes i trwałe relacje z działającymi w regionie dostawcami. Na tym gruncie w ostatnich latach udało się producentowi wypracować silną pozycję na rynku, i rozpoznawalność poza granicami kraju, z myślą o promocji polskiego biznesu jako solidnego i godnego uwagi.

DRE rozpoznawalne na świecie

Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, przesuwne czy techniczne z sukcesami prezentowane są na światowych rynkach. DRE stale podpisuje nowe kontrakty z zagranicznymi inwestorami, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Dzisiaj marka obecna jest już w 16 krajach Europy i nie chce na tym poprzestać.

Dla DRE obsługa jest kluczowa

Marka szczyci się tym, że już od pierwszych lat sugeruje się uwagami i sugestiami, które napływały z rynku. DRE oferuje produkty, które świetnie się prezentują, ale też idealnie działają, są wysokiej jakości i zachowują najwyższe standardy. Umiejętne radzenie sobie z kłopotami, wychodzenie naprzeciw klientom, sprawne i kluczowe dla funkcjonowania firmy działania marketingowe przekładają się na coroczne wyższe wyniki sprzedażowe. W 2019 r. przychód firmy wynosił 335 milionów PLN.

Jakie drzwi znajdują się w ofercie DRE?

Nie brakuje tu wyjątkowo szerokiej gamy drzwi wewnętrznych. W tej grupie znaleźć można setki drzwi ramowych czy też drzwi płytowych. Te występują w różnych konfiguracjach, stylistyce, wykończeniu czy też zastosowano w nich różne rozwiązania technologiczne. W ofercie nie mogło zabraknąć drzwi wejściowych. W tej grupie znajdują się drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne wejściowe. Ofertę domyka olbrzymia grupa drzwi technicznych, czyli przeciwpożarowych, antywłamaniowych oraz dźwiękoszczelnych. Dla bardziej wymagającego klienta producent znalazł miejsce w ofercie dla drzwi przesuwnych, szklanych czy składanych.