BAUTEC

Bautec to uznany producent chemii budowlanej i przemysłowej, która używana jest do podłóg. Firma od początku dynamicznie się rozwijała i obecnie jest znaną i docenianą marką.

Firma oferuje bezpieczne i gotowe, a także ekologiczne rozwiązania, które ułatwiają montaż podłóg. W swojej ofercie Bautec posiada także wysokiej jakości preparaty, które pozwalają doskonale wykończyć podłogi (lakiery czy bejce), jak i o nią odpowiednio zadbać (środki pielęgnacyjne).

Rozwiązania proponowane przez Bautec nie ograniczają się wyłącznie do montażu, wykończenia czy pielęgnacji standardowych metraży, ale również umożliwiają pracę nawet na największych powierzchniach.

Przez lata obecności na rynku firma umiejętnie wykorzystała swoje szanse, wypracowując bardzo szeroką bazę produktów, które znalazły uznanie wśród klientów. Istotne jest to, że każdy produkt poprzedzony jest opracowaniem odpowiedniego projektu, a sama produkcja realizowana jest z uwzględnieniem wszelkich norm krajowych i międzynarodowych. Natomiast najwyższą jakość potwierdzają liczne atesty i certyfikaty.

Nowe trendy w chemii budowlanej

Bautec nieustannie rozwija stosowane technologie. Liczy się tu innowacja, która ma niezwykłe znaczenie w całym rynku podłóg. Jednym z największych osiągnięć tej marki jest to, że jako pierwsza zaproponowała profesjonalny system lakierowania przeznaczony do hal sportowych, którego wyróżnia antypoślizgowość. W ofercie znajdują się także produkty, które określane są mianem trwałego systemu olejowania oraz konserwowania drewna. Nie bez znaczenia jest także fakt, że Bautec stoi po stronie proekologicznej produkcji i stosowania takich właśnie rozwiązań. Jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła lakiery wodno-poliuretanowe, które nie mają negatywnego wpływu na zdrowie.