Magazynier – operator wózka widłowego

  • miejsce pracy: Pruszków
  • etat: pełny etat
  • umowa: umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

• przyjmowanie, rozładunek i wydawanie towarów do/z magazynu w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
• kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanego oraz wydawanego towaru
• rozmieszczanie towaru we właściwych sekcjach na powierzchni magazynowej
• przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami oraz załadunek towaru (kompletacja sztukowa, kartonowa, bądź paletowa)
• dbanie o ogólny ład i porządek oraz powierzone mienie w hali magazynowej
• prowadzenie dokumentacji magazynowej
• przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP

Wymagania:

  • uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość specyfiki pracy magazynowej
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (poniedziałek – piątek)
  • sumienność, rzetelność oraz uczciwość
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • umiejętność zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy
  • ścisła współpraca z przełożonym i wspieranie w dążeniu do wyznaczonych celów

W zamian oferujemy:

  • długotrwałą relację – zatrudniamy na umowę o pracę
  • jasny i atrakcyjny system premiowy
  • realny wpływ na nasze środowisko pracy, poprzez możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • wsparcie w realizacji zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia
  • atrakcyjne rabaty pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z CV na adres: