Specjalista ds. sprzedaży

  • miejsce pracy: Pruszków
  • etat: pełny etat
  • umowa: umowa o pracę

Jesteś osobą komunikatywną i  łatwo nawiązującą kontakty? Lubisz pracę z ludźmi i stawiasz na współpracę w zespole? Masz wysoką kulturę osobistą i pogodne usposobienie? Cechuje Cię zaangażowanie, sumienność, samodzielność i kreatywność? Nie boisz się rozwiązywania problemów i potrafisz pracować pod presją? Dołącz do nas jeśli interesuje Cię ciekawa i pełna wyzwań praca!

Oferujemy pracę w stabilnej i zorientowanej na rozwój firmie.

Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Organizujemy szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Tworzymy miłą atmosferę w pracy.

Gwarantujemy stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.

Zapewniamy możliwości rozwoju osobistego.

Oferujemy atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty z oferty firmy.

Wymagania:

Pasujesz do nas jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przez okres minimum 2 lat
  • znasz bardzo dobrze obsługę komputera w zakresie MS Office
  • jesteś komunikatywny i umiesz pracować w zespole
  • potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę i jesteś zaangażowany w zadania
  • wiesz jak ustalać priorytety i rozwiązywać problemy

Twoje zadania:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami firmy
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klientów (telefonicznej, mailowej, bezpośredniej)
  • przyjmowanie i kompleksowe zarządzanie realizacją zamówień, wystawianie dokumentów WZ, faktur, korekt
  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy oraz potrzeby klienta
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów
  • monitoring i kontrola należności oraz uzgadnianie terminów spłat
  • zapewnienie terminowości dostaw oraz kalkulacja kosztów transportowych
  • współpraca z działem sprzedaży, magazynem oraz działem marketingu
  • aktywny wkład w tworzenie wizerunku firmy

W zamian oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe
  • atrakcyjne rabaty pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z CV na adres: