Kierowca-magazynier

  • miejsce pracy: Olsztyn
  • etat: pełny etat
  • umowa: umowa o pracę

Jesteś osobą komunikatywną i  łatwo nawiązującą kontakty? Lubisz pracę z ludźmi i stawiasz na współpracę w zespole? Masz wysoką kulturę osobistą i pogodne usposobienie? Cechuje Cię zaangażowanie, sumienność, samodzielność i kreatywność? Nie boisz się rozwiązywania problemów i potrafisz pracować pod presją? Dołącz do nas jeśli interesuje Cię ciekawa i pełna wyzwań praca!

Oferujemy pracę w stabilnej i zorientowanej na rozwój firmie.

Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Organizujemy szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Tworzymy miłą atmosferę w pracy.

Oferujemy atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty z oferty firmy.

Wymagania:

Pasujesz do nas jeśli:

  • masz prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5 tony
  • masz aktualne badania psychotechniczne
  • jesteś dyspozycyjny
  • masz umiejętność dobrej organizacji pracy
  • jesteś komunikatywny, masz wysoką kulturę osobistą i pozytywne usposobienie
  • jesteś odpowiedzialny i zaangażowany w pracę

Twoje zadania:

  • przestrzeganie procedur magazynowych
  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • załadunek i rozładunek dostarczanych towarów
  • realizacja dostaw towaru do klienta
  • planowanie optymalnej trasy przejazdu

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z CV na adres: