Kierowca – Magazynier (Fachowiec Pruszków)

  • miejsce pracy: Pruszków
  • etat: pełny etat
  • umowa: umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu zgodnie z procedurami
  • załadunek i rozładunek dostarczanych towarów
  • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
  • realizacja dostaw towaru do klienta
  • planowanie optymalnej trasy przejazdu
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat B
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5 tony
  • uprawnienia do jazdy wózkami widłowymi (UDT) + doświadczenie
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • otwartość na pracę w systemie dwuzmianowym (2 dni w tygodniu)

W zamian oferujemy:

  • długotrwałą relację – zatrudniamy na umowę o pracę
  • jasny i atrakcyjny system premiowy
  • realny wpływ na nasze środowisko pracy, poprzez możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • wsparcie w realizacji zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia
  • atrakcyjne rabaty pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z CV na adres: