Nie bój się koloru!

Jeśli znudziła Ci się klasyka i stonowane barwy drzwi to nic straconego! Producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, także takich, którzy chcą do swojego domowego życia dodać odrobinę koloru. Pamiętaj tylko, żeby wszystko dobrze zaplanować.

Odpowiednia aranżacja

Jeśli decydujemy się na drzwi w kolorach tęczy musimy zastanowić się, czy pasują do naszego wnętrza. Nie wymieniamy ich przecież regularnie przy każdym, nawet bardzo małym remoncie. Powinniśmy więc to dobrze przemyśleć, a nawet skorzystać z czyjejś rady. To, czy kolorowe drzwi pasują do naszego wnętrza zależy od jego stylu i obecnych kolorów. Sprawa jest zdecydowanie łatwiejsza gdy robimy remont generalny bądź urządzamy od podstaw całkowicie nowe mieszkanie. Drzwi Kolorowe mogą ukazywać naszą osobowość, dopełniają wnętrze i stanowią kropkę nad „i” całej aranżacji.

Odpowiedni kolor

Wybór właściwego, odpowiednio dobranego koloru jest najbardziej istotny. Nie chcemy przecież żeby zaburzał on harmonię pomieszczenia i wprowadzała nas w nieodpowiedni nastrój, bo nie od dziś wiadomo, że kolory wpływają w różny sposób na nasze samopoczucie. Mogą mieć właściwości pobudzające, uspakajające a nawet odprężające! Skupmy się na naszych potrzebach i wybierzmy takie kolory, dzięki którym będziemy dobrze czuć się we własnym domu. Do odpowiednio urządzonego mieszkania zawsze chętnie będziemy wracać.