Slide w nietypowej aranżacji Przytulność i ciepło Slide w naturalnej okleinie Loftowy design Slide niewychodząca z mody Klasyka nigdy Slide i nieprzemijający urok bieli Nowoczesność Slide nie tylko na podłodze Jodełka

Marka Porta, to największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, z blisko 30-letnim doświadczeniem. W 1992 r. powstał pierwszy zakład produkujący drzwi w Bolszewie koło Wejherowa. Kolejne lata to niezwykle dynamiczny rozwój firmy – otwarto wyspecjalizowany zakład w Ełku, w Suwałkach oraz w Rumunii. W 2016 r. został w ełckiej fabryce także uruchomiony nowoczesny park maszynowy Porta STEEL. Co miesiąc, w pięciu nowoczesnych zakładach produkuje się ponad 65 tys. drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych oraz ponad 60 tys. ościeżnic. Z tej puli ponad 20 tys. trafia do domów i mieszkań klientów z Polski.

Marka Porta, to najwyższe standardy i aktualne trendy wzornicze. Bardzo dużą wagę przywiązuje się do jakości i bezpieczeństwa. Powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używane są wyłącznie komponenty dostarczane przez światowych liderów. Porta wsłuchuje się także w głos architektów. Dział rozwoju robi wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.