Slide Oferta ważna od 1 do 31 sierpnia 2020 r. O szczegóły pytaj w sklepie.

PIĘKNO JEST WARUNKIEM DOSKONAŁOŚCI.

Wiedzieli o tym już starożytni artyści i rzemieślnicy, którzy w swoim dążeniu do ideału kierowali się zasadą złotego podziału - sectio aurea. Złoty podział to harmonia, równowaga, proporcja i porządek, które tworzą dzieło pełne, perfekcyjne. AURUM, czyli najszlachetniejszy kruszec – złoto, to nazwa 5 kolekcji paneli podłogowych, stworzonych z myślą o wymagających, którzy cenią harmonijne piękno. Piękno, które pobudza wszystkie zmysły, wyzwala emocje i stanowi o wyjątkowości charakteru.

SYMFONIA

HARMONIA WE WNĘTRZU.

SYMFONIA jest dziełem, które poprzez swoją różnorodność, dostarcza głębokich wrażeń artystycznych. Opowiada o świecie uniwersalnym językiem muzyki, tak jak i drewno odzwierciedla naturalne, ponadczasowe piękno. Wodoodporne panele podłogowe na specjalnej, 12-milimetrowej płycie HDF ze szczelnym zamkiem Aqua Pearl zapewnią doskonały komfort użytkowania. Gwarantują odporność na 24 godziny, od momentu wylania. Są wynikiem 50-letniego doświadczenia Swiss Krono w pracy z drewnem i dzięki innowacyjnej technologii stanowią rozwiązanie dla wielu trudnych sytuacji życia codziennego.

AROMA

HARMONIA ZMYSŁÓW.

Delikatny powiew wiosennego wiatru, zapach morskiej bryzy. Zmysłowe nuty perfum i świeżych kwiatów, a także aromaty domowych potraw otulają nasze zmysły. Tak jak różnorodne wonie łączą się w rodzinnych wspomnieniach, tak i panele z kolekcji AROMA stanowią niepowtarzalną miksturę użytych gatunków drewna. Aurum Aroma to 10-milimetrowe panele podłogowe w najwyższej klasie użyteczności 33. Cztery dęby, jesion i orzech w strukturze synchronicznej 3D umożliwiają aranżację zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Wzór składa się z 10 różnych desek, z 4-stronną V-fugą. Doskonałym uzupełnieniem jest prosty system instalacji express click, który ułatwia pracę montażystom.

VISION

LUKSUS W ZASIĘGU WZROKU.

Maestria precyzji i dbałość o detale. Artyzm wpleciony w funkcjonalne i praktyczne struktury drewna. To bez wątpienia podłogi z kolekcji VISION, gdzie wielka sztuka z powodzeniem naśladuje naturę. Kolekcja paneli Aurum Vision oferuje najwyższą jakość podłogi o popularnej grubości 8 mm, pozwalając w ten sposób uniknąć różnic wysokości pomiędzy pomieszczeniami. Każdy model składa się z 10 różnych desek o szerokości 193 mm. Nowoczesna technologia struktury synchronicznej 3D odzwierciedla naturalny wygląd prawdziwego drewna. Dodatkowo, klasa ścieralności AC5 daje 30-letnią gwarancję nieprzetartej podłogi. Aurum Vision można stosować również na ogrzewanie podłogowe, a nowoczesny system express click umożliwia łatwy montaż.

SENSO

ENERGIA NA KAŻDYM KROKU.

W podłodze może być ukryta prawdziwa siła. Wyjątkowa moc szyku i szlachetności. Elegancja i subtelność, którą zapewnia nowa struktura synchroniczna 3D podłóg z kolekcji SENSO. Podłoga Aurum Senso składa się z 12 wąskich desek o szerokości 159 mm, których brzegi wykończono V-fugą. 10-milimetrowe panele z pewnością będą doskonałym wyborem do często użytkowanych pomieszczeń. Aurum Senso można stosować także na ogrzewanie podłogowe, a system express click gwarantuje łatwą i szybką instalację. Ponadto ich grubość 10 mm zapewnia solidną podstawę dla ciężkich mebli.

GUSTO

PODŁOGA DOBRANA ZE SMAKIEM.

Wyrafinowany gust każdy doceni. Tak jak i niepowtarzalny design zamknięty w wąskiej klepce, uszlachetnionej głęboko szczotkowaną strukturą 3D. Podłogi z kolekcji GUSTO stanowią symbol eleganckich i długoletnich aranżacji. Podłoga Aurum Gusto składa się z 12 wąskich desek o szerokości 159 mm, których brzegi wykończono V fugą. 8-milimetrowa grubość paneli pozwala na bezprogowe połączenie z posadzkami ceramicznymi. Co stanowi ogromną zaletę produktu. Dodatkowo, klasa ścieralności AC5 gwarantuje nieprzetartą podłogę przez 30 lat. Aurum Gusto można stosować również na ogrzewanie podłogowe, a system express click zapewnia bezproblemową instalację.

LISTWA PRZYPODŁOGOWA W KOLORZE PANELI.

Swiss Krono posiada w swojej ofercie listwę przypodłogową, która odzwierciedla każdy dekor paneli z kolekcji Aurum. Pozwala to na idealne dopasowanie kolorystyczne, a dzięki temu uzyskanie harmonii w wystroju wnętrza. Wysokość cokołu wynosi 85 mm, co idealnie oddaje najnowsze kierunki nowoczesnego wzornictwa i podkreśla estetykę pomieszczenia.

Kompleksowe usługi w Fachowcu

icon

Nasze sklepy

Grodzisk Mazowiecki

ul. Żyrardowska 1

icon22 723 00 14 Przejdź na stronę salonu arrow

Grudziądz

ul. Focha 15

icon56 466 25 45 Przejdź na stronę salonu arrow

Kwidzyn

ul. Grunwaldzka 9

icon55 247 20 48 Przejdź na stronę salonu arrow

Milanówek

ul. Królewska 43

icon22 724 35 91 Przejdź na stronę salonu arrow

Piaseczno

ul. Julianowska 14

icon22 750 44 48 Przejdź na stronę salonu arrow

Pruszków/Warszawa

Al. Jerozolimskie 444

icon22 728 23 78 Przejdź na stronę salonu arrow

Ząbki

ul. Ks. Skorupki 93

icon22 614 18 06 Przejdź na stronę salonu arrow

Żyrardów

ul. Limanowskiego 1

icon506 224 230 Przejdź na stronę salonu arrow