GRUPA FACHOWIEC - drzwi i podłogi drewniane, panele podłogowe

Dane kontaktowe

Warszawa

Grupa Fachowiec Drewno Centrum Sp. z o.o.
ul. 3-go Maja 170
05-800 Pruszków

NIP: 522-021-05-29
REGON: 015593652

Konto bankowe:
Bank Millennium S.A.
nr konta: 88 1160 2202 0000 0000 7866 8451

Sekretariat:
tel. 22/ 758 20 44, e-mail: sekretariat@drewnocentrum.pl

Kierownik ds. Rozwoju Sieci:
Wojciech Czapla
tel. 22/ 758 20 44 wew. 66, e-mail: w.czapla@drewnocentrum.pl
 
Menadżer Rozwoju Sieci:
Kamil Szczesiul
tel. 22/ 758 20 44 wew. 42, e-mail: k.szczesiul@drewnocentrum.pl
 
Regionalni Koordynatorzy Sprzedaży:
- region wschód: Piotr Pawlonka
tel. 22/ 758 20 44 wew. 43, e-mail: p.pawlonka@drewnocentrum.pl
 
- region zachód i Warszawa: Justyna Bogucka
tel. 22/ 758 20 44 wew. 49, e-mail: j.bogucka@drewnocentrum.pl
 

Menadżer Sprzedaży Detalicznej:
Maciej Socha
tel: +48 22 758 20 44 wew. 45, e-mail: m.socha@drewnocentrum.pl
 

ZOBACZ WSZYSTKIE LOKALIZACJE

 



 

Poznań

Grupa Fachowiec FH SĘK K.Kaczmarek, H.Stachowski Spółka Jawna
ul. Wilczak 16
61-623 Poznań

NIP: 778-01-51-579
REGON: 630033606

Konto bankowe:
Bank Zachodni WBK S.A.
nr konta: 48 1090 1463 0000 0000 4600 0156

Sekretariat:
tel. 61 820 32 52 wew. 116

Magazyn:
e-mail: jakub.koperski@grupafachowiec.net

Salon detaliczny Wilczak:
ul. Wilczak 16
tel. 61/ 820 31 00
e-mail: wilczak@grupafachowiec.net

Salon detaliczny w Galerii Arkada:
ul. Obornicka 229
tel. 61/ 825 32 32
e-mail: arkada@grupafachowiec.net

Salon detaliczny w Galerii Giant /Franowo:
ul. ul. Krzywoustego 68
tel. 603 66 88 66
e-mail: giant@grupafachowiec.net

Kierownik sprzedaży detalicznej:

Piotr Kaźmierczak
tel. kom. 726 616 616
e-mail: piotr.kazmierczak@grupafachowiec.net

Kierownik sprzedaży hurtowej:

Marcin Frańczak
tel. kom. 663 905 112
e-mail: marcin.franczak@grupafachowiec.net

Specjalista ds. Sprzedaży inwestycyjnej

Bernard Pacyna
tel. kom. 605 302 320
e-mail: bernard.pacyna@grupafachowiec.net

Dział hurtu - REJON ZACHODNI:

Marcin Roszyk - przedstawiciel handlowy – rejon zachodni
tel. kom. 695 598 508
e-mail: marcin.roszyk@grupafachowiec.net 

Dominik Hejwosz - opiekun rejonu
tel. kom. 605 988 470, tel. 61 820-32-52 wew. 114 , tel./fax:61 823 82 47, fax: 61 825 07 11
e-mail: dominik.hejwosz@grupafachowiec.net

Dział hurtu - REJON PÓŁNOCNO - WSCHODNI:

Marcin Urbanowicz - przedstawiciel handlowy – rejon wschodni
tel. kom. 607 464 703
e-mail: marcin.urbanowicz@grupafachowiec.net

Tomasz Rokus - opiekun rejonu
tel. kom. 605 479 496, tel. 61 820-32-52 wew. 103 , tel./fax:61 823 82 47
e-mail: tomasz.rokus@grupafachowiec.net

Dział hurtu - REJON POŁUDNIOWY:


Katarzyna Racek - opiekun rejonu
tel. kom. 609 515 509, tel. 61 820-32-52 wew. 104, tel./fax:61 823 82 47
fax:61 825 07 11
e-mail: katarzyna.racek@grupafachowiec.net

Tomasz Porębski - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 783 606 606
e-mail: tomasz.porebski@grupafachowiec.net

Dział reklamacji:

Leszek Sieracki
Przemysław Wesołowski
tel. kom. 607 656 656
e-mail: reklamacje@grupafachowiec.net
 
Kierownik działu zakupu stolarki drzwiowej oraz działu reklamacji

Marcin Frańczak
tel. kom. 663 905 112
e-mail: marcin.franczak@grupafachowiec.net

ZOBACZ WSZYSTKIE LOKALIZACJE

Marketing
Tomasz Tomaszewski
Kierownik ds. marketingu 
e-mail: tomasz.tomaszewski@grupafachowiec.net

Księgowość

tel. 61 820 32 52 wew. 102

Dział zakupów

Dział Zakupów Drzwi: tel. 61 820 32 52 wew. 111, 112
Dział Zakupów Podłóg: tel. 61 820 32 52 wew. 101

Częstochowa

Grupa Fachowiec Drewno S. Sokołowski i T. Dobrowolski sp.j.
ul. Odlewników 43
42 -200 Częstochowa

NIP: 573-020-71-82
REGON: 150526355

Konto bankowe:
ING Bank Śląski w Katowicach S.A o/Częstochowa
nr konta: 72 1050 1142 1000 0022 2909 1794

Sekretariat:
tel. 34 360 22 40 wew. 2062
e-mail: sekretariat@drewno.net.pl

Biuro Obsługi Klienta
:
e-mail: bok@drewno.net.pl

Dział inwestycji:  
e-mail: t.fossa@drewno.net.pl

 
Kierownik sprzedaży hurtowej
 
Marcin Gabryś
tel.kom. 664 030 802
e-mail: m.gabrys@drewno.net.pl 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE LOKALIZACJE

Newsletter


Zapisz się do newslettera