GRUPA FACHOWIEC - drzwi i podłogi drewniane, panele podłogowe

Producenci i marki

W naszych sklepach możecie Państwo znaleźć produkty takich firm jak:

Kronopol

Kronopol Sp. z o. o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych. Spółka powstała w 1994 roku w wyniku przejęcia przez holding upadających Państwowych Zakładów Płyt Wiórowych.

Firma Kronopol od początku swojego istnienia realizuje zasadę zrównoważonego rozwoju. Do produkcji swoich wyrobów używa tylko i wyłącznie różnego rodzaju odpadów drzewnych oraz materiałów pochodzących ze źródeł zarządzanych zgodnie z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council).

Kronopol produkuje podłogi laminowane, panele boazeryjne, listwy wykończeniowe, płyty OSB czy belki dwuteowe.

Up Line

Podłogi UPline to marka własna paneli podłogowych sieci Fachowiec. Premiera tej podłogi laminowanej miała miejsce w listopadzie 2012 roku. W skład gamy produktowej UPline wchodzi 14 unikalnych dekorów paneli podzielonych na 4 kolekcje. Cechą charakterystyczną tej marki jest bardzo wysoka jakość wykonania oraz duża wytrzymałość. Potwierdzeniem jakości paneli UPline jest fakt, że producentem tych podłóg jest znana i ceniona firma Kronopol.

Chcesz poznać bliżej panele UPline? Zapraszamy na stronę internetową www.up-line.pl, gdzie wyszczególnione są wszystkie detale oraz dokładna lista punktów sprzedaży. 

Krono Orginal Mielec

Kronospan Mielec to jeden z największych zakładów produkcyjnych w Polsce. Został wyposażony w nowoczesną linię do produkcji płyt wiórowych oraz w kompleksowe instalacje do powierzchniowego uszlachetniania płyt drewnopochodnych. Zakład produkuje całą gamę asortymentu przeznaczonego dla odbiorców z branży budownictwa.

Kronospan Mielec produkuje wyroby, które oprócz wysokiej technologii wytwarzania, spełniają wszystkie światowe normy jakościowe, poparte licznymi certyfikatami i atestami.

Quick Step Laminate

Firma Quick-Step dysponuje odpowiednią podłogą do każdego wnętrza. Deski i płytki. Deski szerokie i wąskie. Nowoczesne i tradycyjne. Wśród podłóg Quick-Step każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jeśli udziela się 25-letniej gwarancji, nie można pozwolić sobie na błędy. Firma Quick-Step wkłada tak dużo specjalistycznej wiedzy, energii i zaangażowania w projektowanie i produkcję podłóg, żebyście mogli się nimi cieszyć tak długo, jak tylko zechcecie.

 

Tarkett

Firma Tarkett, założona w 1886 r., to światowy lider w przemyśle podłogowym. Dostarcza rozwiązania systemów podłogowych i nawierzchni sportowych architektom, specjalistom ds. obiektów,  wykonawcom, dystrybutorom, monterom i użytkownikom końcowym. Tarkett współpracuje z wieloma wiodącymi architektami i pracownikami budowlanymi na świecie, zapewniając najlepsze usługi.

Bogata oferta produktów, obejmująca laminat i drewno, nawierzchnie sportowe i akcesoria, pozwala firmie Tarkett tworzyć we wszystkich zakątkach świata wyjątkowe realizacje i rozwiązania.

Barlinek

Barlinek jest jednym z największych producentów naturalnych podłóg drewnianych na świecie, zaś logo Barlinek to najbardziej znana i rozpoznawalna marka podłóg naturalnych w kraju. Według stanu za rok 2009 r. deska barlinecka eksportowana jest do ponad 45 krajów na 4 kontynentach, a popyt na zagranicznych rynkach wciąż rośnie. Firma ma ok. 65% udziału na rynku polskich podłóg.

POL- SKONE

Pol-Skone jest producentem drzwi i okien drewnianych. Firma powstała w 1990 roku. Przez 20 lat działalności Pol-Skone stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Ofertę firmy stanowią: wewnętrzne drzwi i skrzydła drzwiowe (malowane, okleinowane, laminowane), drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe.

Vasco Doors

Vasco Doors jest marką firmy Kospan. Firma Kospan to jeden z pierwszych, a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju. Firma istnieje na rynku od ponad 15 lat, w trakcie których zdobyła duże doświadczenie oraz zaufanie partnerów, co zaowocowało stworzeniem bogatej i atrakcyjnej oferty zarówno pod względem kolorystyki, jak i asortymentu.

Ofertę firmy stanowią boazerie panelowe, listwy wykończeniowe, listwy przypodłogowe oraz listwy opaskowe do drzwi i elementy futryn.

Porta Drzwi

Porta realizuje szereg zamierzeń, z których pierwszym był udział w przeobrażeniu wyglądu polskich mieszkań i kształtowanie nowych nawyków estetycznych zgodnych z światowymi tendencjami. Temu celowi posłużyło rozwinięcie oferty drzwi wewnętrznych wykonanych z płyt tłoczonych, o interesującym wzornictwie i różnorodności kolorystycznej. Drzwi te produkowane są we wszystkich wymiarach używanych w budownictwie.

Wraz z dynamicznym rozwojem, firma poszerzyła asortyment produkowanych przez siebie wyrobów o drzwi wewnętrzne płaskie, lakierowane i laminowane. Porta stworzyła własne kolekcje - Villadora i Verte.

K&P Fabryka Drzwi

K&P jest producentem stolarki drzwiowej od ponad 20 lat dostarczającym swoim klientom drzwi zarówno wewnątrzlokalowe, jak i zewnętrzne, będące połączeniem nowoczesnej technologii z doświadczeniem i pasją.

Stolpaw

Zakład stolarski Stolpaw może poszczycić się już ponad 35-letnią tradycją. Podstawą stworzenia dobrego jakościowo wyrobu jest dobór odpowiedniego materiału. Drzwi powstają tylko z wysokogatunkowego i specjalnie selekcjonowanego surowca. Produkcja obejmuje drzwi zewnętrzne, jak również wewnętrzne.

Dre - producent drzwi

Firma DRE Sp. z o.o. jest czołowym producentem drzwi wewnętrznych, ościeżnic oraz frontów meblowych. Przedsiębiorstwo powstało w 1989 roku jako Zakład Produkcji Drzewnej „Drewpol” i mieściło się w Komorowie Żuławskim, później w Gronowie Elbląskim. Pod koniec 1992 roku siedzibę zakładu przeniesiono do Gronowa Górnego.

W 2001 roku Zarząd Spółki podjął decyzję o uruchomieniu produkcji drzwi lokalowych i ościeżnic, która opierała się na szczegółowej analizie rynku oraz doświadczeniu w produkcji frontów i elementów meblowych.

Rozszerzając ofertę sprzedaży o drzwi lokalowe i ościeżnice postawiono na nowoczesną technologię usprawniającą przebieg produkcji. Wnikliwa analiza rynku i wieloletnie doświadczenie firmy sprawiły, że wyniki sprzedaży szybko wzrosły.

Wyniki sprzedaży frontów i elementów meblowych oraz drzwi i ościeżnic świadczą o wiodącej pozycji Spółki na rynku. W wyniku szeregu nowatorskich inwestycji przedsiębiorstwo może sprostać wymaganiom naszych klientów, oferować coraz to nowe wzory produktów i zapewnić wysoką jakość wyrobów. 

Eniro Line

Pięć wyjątkowych kolekcji oraz 25 nowoczesnych i unikalnych wzorów. Tak po krótce można opisać nową markę drzwi wewnętrznych Eniro Line. Drzwi te produkowane są wyłącznie dla Grupy Fachowiec przez jednego z największych producentów drzwi w Polsce, firmę DRE. Szeroka gama kolorystyczna oraz możliwość zamówienia drzwi w wielu konfiguracjach sprawiają, że produkty marki Eniro Line można dostosować do każdego pomieszczenia. Jeżeli poszukujesz drzwi wewnętrznych, które nadadzą Twoim wnętrzom charakteru i zależy Ci na dobrej jakości, to kolekcja Eniro Line jest dobrym wyborem. Drzwi Eniro Line dostępne są wyłącznie w sieci salonów Fachowiec oraz u partnerów handlowych Grupy Fachowiec.

Pełna lista dostępnych punktów sprzedaży znajduje się na stronie www.eniroline.pl.  

Globalwood

Globalwood to marka firmy Vox, która w swojej ofercie posiada podłogi bambusowe oraz egzotyczne. W sieci Fachowiec dostępna jest pełna oferta podłóg bambusowych wykonanych w 100% z litego bambusa prasowanego. Technologia ich produkcji polega na poddawaniu surowca pod działanie ogromnego ciśnienia. W ten sposób całkowicie zmienia się struktura wewnętrzna bambusa i powstaje lita deska bambusowa. Dzięki wykorzystaniu takiej technologii, na produkowanych podłogach nie pozostają żadne ślady rocznych przyrostów, a najważniejsze cechy takie jak twardość, wytrzymałość i stabilność pozostają niezmienione. 

Everhome

Everhome to firma produkująca naturalne podłogi drewniane. W swojej ofercie posiadają deskę litą, surową, olejowaną i wybarwioną. Wśród czterech rodzajów podłóg znaleźć możecie bardzo dużą ilość rozmaitych kolorów i gatunków drewna. 

Verte

Verte jest marką znanego w Polsce producenta drzwi - Porta Drzwi. Dzięki wieloletnim doświadczeniom firmy i doświadczeniu w projektowaniu, ofertę drzwi stanowią modele cechujące się nowoczesnymi wzorami z zachowaniem jakości i atrakcyjnej ceny. Stale zmieniająca się oferta Verte sprawia, że zawsze odpowiada ona aktualnym trendom i potrzebom rynku. 

ElPrema

ElPrema jest producentem drzwi zewnętrznych. Ponad 20-letnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji zrodziło markę, która spełnia wymagania rynku stolarki drzwiowej. Drzwi zewnętrzne wykonane z różnych materiałów takich, jak drewno, stal, szyby zespolone i płyty poliuretanowe-izolacyjne, zapewniają wszystkie cechy jakie powinny posiadać drzwi wejściowe do domu. 

Doorpol

Doorpol to firma produkująca drzwi wejściowe metalowe. W ofercie firmy można znaleźć skrzydła zarówno w nowoczesnej stylistyce, jak i klasycznym wzornictwie. Uzupełnieniem gamy produktów firmy są drzwi techniczne. 

Newsletter