GRUPA FACHOWIEC - drzwi i podłogi drewniane, panele podłogowe

Praca

Informacje ogólne

Oferujemy interesującą pracę, dającą możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji w prężnie rozwijającej się firmie. Poszukujemy osób otwartych, które dużo wymagają od siebie i od innych, lubią zdobywać nowe umiejętności i podejmować wyzwania. Od pracowników oczekujemy identyfikowania się z firmą, w której pracują, pasji i zaangażowania w realizację kolejnych projektów i zadań.

Pracujemy zespołowo, dlatego zależy nam na osobach łatwo nawiązujących kontakty, posiadających umiejętność komunikacji i budowania relacji z innymi, chętnie dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem, lubiących pracę z ludźmi i posiadających poczucie humoru. Jeżeli posiadasz wyżej wymienione cechy i potrafisz nas przekonać, że to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić - z niecierpliwością czekamy na Twoją ofertę!

Aktualnie poszukujemy

1. Doradca produktowy (Kraków, Katowice, Częstochowa, Bełchatów, Radom, Kraśnik, Tomaszów Mazowiecki)

Wymagania:
- Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z klientem, uprzejmość i pogoda ducha
- Doświadczenie handlowe
- Znajomość branży artykułów wykończeniowych (drzwi, podłogi drewniane, panele podłogowe)
- Zainteresowanie najnowszymi produktami i trendami w wykańczaniu wnętrz
- Mile widziane doświadczenie w branży stolarka otworowa
Zakres obowiązków:
- Profesjonalna obsługa klienta
- Osiąganie założonych celów sprzedażowych
- Przygotowanie towaru do sprzedaży
- Dbałość o estetykę salonu

Oferujemy:

- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z przejrzystym systemem premiowym
- Uczestnictwo w szkoleniach produktowych i handlowych
- Możliwość rozwoju i awansu

Praca w Krakowie, Katowicach, Częstochowie, Bełchatowie, Radomiu, Kraśniku i Tomaszowie Mazowieckim.