GRUPA FACHOWIEC - drzwi i podłogi drewniane, panele podłogowe

Praca

Informacje ogólne

Oferujemy interesującą pracę, dającą możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji w prężnie rozwijającej się firmie. Poszukujemy osób otwartych, które dużo wymagają od siebie i od innych, lubią zdobywać nowe umiejętności i podejmować wyzwania. Od pracowników oczekujemy identyfikowania się z firmą, w której pracują, pasji i zaangażowania w realizację kolejnych projektów i zadań.

Pracujemy zespołowo, dlatego zależy nam na osobach łatwo nawiązujących kontakty, posiadających umiejętność komunikacji i budowania relacji z innymi, chętnie dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem, lubiących pracę z ludźmi i posiadających poczucie humoru. Jeżeli posiadasz wyżej wymienione cechy i potrafisz nas przekonać, że to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić - z niecierpliwością czekamy na Twoją ofertę!

Aktualnie poszukujemy

1. Sprzedawca – Kierowca (Olsztyn, Kwidzyn, Grudziądz, Pruszków)

Wymagania:
- doświadczenia na stanowisku sprzedawcy, mile widziana znajomość branży,
- umiejętności budowania zaufania i dobrych relacji z klientem,
- umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy,
- komunikatywności, wysokiej kultury osobistej i pozytywnego usposobienia,
- odpowiedzialności i zaangażowania w pracę,
- silnej motywacji do osiągania wyników,
- obsługi komputera,
- prawa jazdy kat. B ( doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego ).
Zakres obowiązków:
Poszukujemy osób lubiących i ceniących sobie pracę z klientem na stanowisko: Sprzedawca-Kierowca. Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo, oraz zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, jak również za aktywną promocję salonu sprzedaży.

W zamian oferujemy:

- pracę w stabilnej, zorientowanej na rozwój firmie,
- umowę o pracę na cały etat,
- miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
- możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres rekrutacja@drewnocentrum.pl

Przetwarzanie danych odbywa się w zgodzie z zapisami Rozporządzenia 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. GDPR (RODO). Kandydat przyjmuje do wiadomości, że  Administratorem jego danych osobowych, jest  Drewno Centrum II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa, NIP: 522-021-05-29, REGON: 015593652. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych odpowiada Administrator. Kandydat może skontaktować się z Administratorem pod adresem biuro@drewnocentrum.pl.  Dane osobowe Kandydata będą przetwarzane w celu rekrutacji na wskazane stanowisko. Odbiorcami danych osobowych  mogą być pracownicy Spółki oraz podmioty zajmujące się obsługą Spółki na zasadach zleconych usług, zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Nie przekazujemy danych osobowych Kandydatów do państw trzecich. Kandydatom przysługuje prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do treści swoich danych, oraz prawo poprawiania ich, usuwania i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego i ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych wykraczających po za art. 22 Kodeksu pracy jest dobrowolne, dlatego Kandydat zgadza się na ich przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a GDPR (RODO). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wymienionych celach jest dobrowolne.

2. Sprzedawca – Doradca Produktowy (Pruszków, Milanówek, Grodzisk, Piaseczno, Ząbki)

Wymagania:
- doświadczenia w sprzedaży, mile widziana znajomość branży,
- bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych,
- odpowiedzialności i zaangażowania,
- nastawienia na wynik.
Salon sprzedaży FACHOWIEC, działający na rynku polskim jako dystrybutor podłóg drewnianych, paneli podłogowych i stolarki drzwiowej poszukuje osób lubiących i ceniących sobie pracę z klientem na stanowisko Sprzedawca-Doradca Produktowy.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo, oraz zapewnienie miłej i profesjonalnej obsługi klienta w salonie FACHOWIEC.

- pracę w stabilnej, zorientowanej na rozwój firmie,
- uczestnictwo w szkoleniach produktowych i handlowych,

3. Doradca produktowy (Kraków, Katowice, Częstochowa, Bełchatów, Radom, Kraśnik, Tomaszów Mazowiecki)

Wymagania:
- Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z klientem, uprzejmość i pogoda ducha
- Doświadczenie handlowe
- Znajomość branży artykułów wykończeniowych (drzwi, podłogi drewniane, panele podłogowe)
- Zainteresowanie najnowszymi produktami i trendami w wykańczaniu wnętrz
- Mile widziane doświadczenie w branży stolarka otworowa
- Profesjonalna obsługa klienta
- Osiąganie założonych celów sprzedażowych
- Przygotowanie towaru do sprzedaży
- Dbałość o estetykę salonu

Oferujemy:

- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z przejrzystym systemem premiowym
- Uczestnictwo w szkoleniach produktowych i handlowych
- Możliwość rozwoju i awansu

Praca w Krakowie, Katowicach, Częstochowie, Bełchatowie, Radomiu, Kraśniku i Tomaszowie Mazowieckim.