GRUPA FACHOWIEC - drzwi i podłogi drewniane, panele podłogowe

Aktualności

"Kwitnąca Promocja" na podłogi drewniane Barlinek

Nowa promocja na naturalne podłogi drewniane Barlinek już dostępna! Zapraszamy do naszych salonów!

Podłogi drewniane barlinek w promocji

Oferta „Kwitnąca Promocja”, obowiązuje od 12.04.2017 r. do 30.06.2017 r. i dotyczy poniższych produktów:

Jesion Moonlight Molti
Tradycyjna jesionowa deska trzypasmowa o jednolitym bielastym kolorze drewna, pokryta białym lakierem matowym w stylu skandynawskim, z nowoczesnym zamkiem 5Gc.

Jesion Jeju Molti
Tradycyjna jesionowa deska trzypasmowa o jednolitym bielastym kolorze drewna, pokryta transparentnym lakierem o podwyższonej odporności ,,Professional’’, z nowoczesnym zamkiem 5Gc.

Dąb Lager Piccolo
Deska jednopasmowa, z wyraźnym rysunkiem drewna, z widocznymi rdzeniami i sękami, szczotkowana, pokryta olejem UV. Ścięte krawędzie wydłużają ją optycznie, z
nowoczesnym zamkiem 5Gc.

Dąb Colorado Piccolo
Deska jednopasmowa o przepięknej barwie, wykonana z wyjątkowego dębu bagiennego*. Szczotkowana, pokryta lakierem matowym, z sękami oraz mikrofazą na długiej i krótkiej krawędzi, z nowoczesnym zamkiem 5Gc.

Dąb Colorado Grande
Deska jednopasmowa o przepięknej barwie, wykonana z wyjątkowego dębu bagiennego*.

Detale podłogi w promocji

Szczotkowana, pokryta lakierem matowym, z sękami oraz mikrofazą na długiej i krótkiej krawędzi, o szerokości 180mm, z nowoczesnym zamkiem 5Gc.

*Dąb bagienny jest drewnem, które setki lat przeleżało w bagnie torfowym zmieniając swoje pierwotne właściwości. Jego cechą jest różnorodność kolorystyczna oraz wyraźny rysunek drewna

Zapraszamy na zakupy!

Newsletter